Slovenská požičovňa – peniaze do každej domácnosti

Za Slovenskou požičovňou stojí silná značka CFHSlovenská požičovňa patrí medzi nebankové spoločnosti. V porovnaní s inými nebankovými spoločnosťami je na slovenskom trhu dlhšie, konkrétne od roku 1995. V roku 2005 si ju vzala pod ochranné krídla spoločnosť Consumer Finance Holding, a.s., ktorá patrí do bankovej skupiny VÚB – Intesa Sanpaolo. Poskytuje rýchle pôžičky, na bývanie, refinančné alebo tzv. hypopôžičky na čokoľvek alebo na kúpu nehnuteľnosti.

Pôžičky od tejto spoločnosti

Ponuka Slovenskej požičovne môže ulahodiť aj náročnejším klientom, resp. takým, ktorí potrebujú vyššiu sumu. Ponúkajú pôžičky od 600 až do 100 000 eur. Závisí to od toho, ako rýchlo a na čo dané peniaze potrebujete. Preto je na mieste venovať sa úverom, ktoré poskytuje, po jednom.

Najľahšia pôžička

Už názov evokuje, že ide o najľahšie a najrýchlejšie získateľnú pôžičku, ktoré spoločnosť poskytuje. K peniazom sa môžete dostať už do 24 hodín, v niektorých prípadoch do pár minút. K dispozícií máte sumy od 600 do 5 000 eur. Splácať môžete už od 16 eur mesačne, pričom sa spláca od 1 roka do 5 rokov. Požiadať o ňu môžete online alebo telefonicky (viac v časti Spôsob vybavenia). Určite viacerých z vás zaujíma presný výpočet splátok, ktorý vám vyráta kalkulačka Slovenskej požičovne.

Kalkulačka splátok

Ak by ste chceli porovnať kalkulačky rôznych poskytovateľov pôžičiek, dovolíme si tvrdiť, že Slovenská požičovňa výpočet trošku komplikuje, pretože kalkulačka obsahuje aj také potrebne vyplniteľné údaje, ako sú: vaše najvyššie ukončené vzdelanie, dátum narodenia, rodinný stav, pracovné zaradenie, spôsob bývania a to, či vám chodí mzda na účet. Kalkulačka je porovnateľná s ich nezáväznou žiadosťou o pôžičku. Teda, hoci sú tieto údaje na výpočet splátok povinné, neznamenajú žiaden záväzok.

Cez kalkulačku musíte prejsť, aj keď o výpočet splátok nestojíte, pretože slúži ako „predžiadosť“ o pôžičku.

Nákupná pôžička

Podobne ako „najľahšia pôžička“, aj pri tomto type vám Slovenské požičovňa ponúka od 600 do 5 000 eur už do 24 hodín. Doba splácania môže byť o 1 rok dlhšia, to znamená, že najdlhšie ju môžete splácať až 6 rokov. vybaviť ju možno online alebo telefonicky. Výhodou nákupnej pôžičky je, že vám vráti 5% nákupu (po preukázaní pokladničného bloku). Celkovo vám môžu vrátiť až 250 eur. O vrátenie 5% môžete požiadať telefonicky alebo mailom.

Refinančná pôžička

Čoraz viac rozširujúci sa produkt má svoje zastúpenie aj v Slovenskej požičovni. Na refinancovanie vám môžu požičať od 5 000 do 20 000 eur. Ak by ste o ňu chceli požiadať, je potrebné osobné stretnutie, ktoré si dohodnete po zavolaní do sídla (číslo nižšie) alebo po vyplnení vašich kontaktných údajov online.

Pôžička na bývanie

Spoločnosť myslí aj na to, že doba ide dopredu a tak sa trendy menia aj v bývaní. V horšom prípade ide o povinné opravy bývania. Pôžička na bývanie vám zabezpečí financie od 5 000 do 20 000 eur. Nemusíte ručiť nehnuteľnosťou, ani dokladovať bločky alebo iné faktúry. Splácať je možné od 1 do 10 rokov. Možno o ňu požiadať online.

Hypopôžička na čokoľvek

Hypopôžička vám dokáže sprostredkovať sumu od 2 000 až do 100 000 eur. Vyššia suma je zárukou nižšieho úroku v období fixácie. Splácať je možné od 5 do 30 rokov. Peniaze na čokoľvek vybavíte online bez zbytočného papierovania. Ak by ste sa počas doby splácania dostali k vyšším financiám a chceli by ste zaplatiť mimoriadnu splátku, v tejto firme je to bez poplatku.

Cez hypopôžičku na nehnuteľnosť si môžete postaviť Váš vysnívaný domHypopôžička na kúpu nehnuteľnosti

Slovenská požičovňa vám na kúpu nehnuteľnosti prispeje od 6 600 – 100 000 eur. Dobu splácania si môžete určiť od 5 do 30 rokov. Pri tomto type hypopôžičky je nutné ručiť kúpenou nehnuteľnosťou. Ako vo vyššie zmienenom prípade, tak aj tu sú mimoriadne splátky bez poplatku. Žiadosť vám bude schválená na základe návrhu kúpnej zmluvy. Ak máte o tento typ hypopôžičky záujem, môžete oňho požiadať online, a to vyplnením nezáväznej žiadosti.

Spôsob vybavenia

Poskytuje 2 spôsoby vybavenia, a to telefonicky alebo online.

a, telefonicky (číslo je uvedené nižšie, v časti kontakt)- dohodnete sa na osobnom stretnutí s pracovníkom Slovenskej požičovne, a ten sa vám bude snažiť peniaze doručiť čo najrýchlejšie (pri najľahšej a nákupnej do 24 hodín)

b, online – v prvom rade je dôležité si vypočítať splátku, ktorú zistíte po kliknutí na kalkulačku; ak so splátkou súhlasíte, vyplníte online žiadosť. Dostanete prihlasovacie údaje do Mojej zóny, čo vám zabezpečí zaslanie peňazí na účet čo najrýchlejšie.

Tip pre vás: Slovenská požičovňa sprístupnila čistý a jednoduchý formulár so žiadosťou do 5 000 eur.

O schválení budete informovaný mailom, sms, ako aj v internetovej sekcii Moja zóna, kde bude potrebný váš elektronický podpis (vo forme súhlasím-nesúhlasím). Do 24 hodín vám bude doručená spoločnosťou podpísaná žiadosť, ktorú je potrebné podpísať a so žiadanými dokumentmi spätne odoslať. Po preskúmaní týchto údajov

vám peniaze budú odoslané na účet. Splácať možno bankovým prevodom alebo poštovými poukážkami.

Základnou podmienkou je mať trvalý príjem, ktorý viete zdokladovaťPodmienky získania

Pôžičky Slovenskej požičovne môže získať každý, kto je občanom SR alebo občanom inej krajiny, ale trvalý pobyt a korešpondenčnú adresu má na území SR. Ďalšou požiadavkou je mať od 21 do 68 rokov – je vhodnou voľbou aj pre dôchodcov, ako sa to píše aj v článku na SME.

Na získanie môžete byť požiadaný o zaslanie potvrdenia o príjme od zamestnávateľa (závisí to od toho, či ste zamestnanec, živnostník alebo dôchodca), potvrdenia o výške daňovej povinnosti (dokumenty sú zverejnené na stránke slovenska-pozicovna.sk), a povinne  musíte doložiť 2 doklady totožnosti.

Moja zóna

Moja zóna je internetová aplikácia Slovenskej požičovne, ktorá je určená pre jej klientov. Obsahuje údaje o pôžičke, o špeciálnych ponukách pre jednotlivcov. Meno a heslo vám zabezpečí spoločnosť buď v sms správe alebo poštou.

Kontakt

Pre telefonické informácie, prípadné vybavenie úveru volajte na : 0850 111 112
– pre volania zo zahraničia: +421 2 4855 5221

Pre mailové informácie, prípadné vybavenie pôžičky píšte na:
[email protected]
[email protected]

Sídlo:

Consumer Finance Holding, a.s.
Hlavné námestie 12
060 01 Kežmarok
Korešpondenčná adresa:

Consumer Finance Holding, a.s.
divízia Slovenská požičovňa
Ulica 29. augusta 3
058 01 Poprad

Jej pobočky

Možno ste prekvapený, ak ste v časti kontakt nenašli žiadne pobočky. Bude to hlavne preto, že žiadne pobočky tejto spoločnosti neexistujú. Pôžičku si je možné vybaviť len online alebo telefonicky. Táto zdanlivá nevýhoda sa môže zmeniť vo výhodu, ak vám povieme, že práve to, že nemajú nadbytočné náklady (napr. za stavbu pobočiek) vám zaručuje výhodnosť.

Mobilné pobočky

Hoci nemá Slovenská požičovňa pobočky, veľmi ľahko ich môžete nájsť inak. V mnohých mestách po celom Slovensku sú „roztrúsené“ karavany s logom firmy, kde sa môžete informovať o jednotlivých pôžičkách, poprípade si okamžite požičať až do 5 000 eur (Aktuálny zoznam mobilných karavanov, spolu s dátumom a presnými miestom jeho odstavenia je možné nájsť na stránke slovenska-pozicovna.sk).

Obchodné miesta

Ak vám nevyhovujú ani mobilné pobočky, môžete využiť obchodné miesta , ktoré majú zastúpenie už v 36-tich mestách po celom Slovensku. Zoznam môžete rovnako nájsť na stránke slovenska-pozicovna.sk, spolu s menom zástupcu a jeho telefonickým a mailovým kontaktom. Teda na stretnutí sa môžete vopred dohodnúť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *