Rýchle pôžičky na „súrne“ prípady

Prostredníctvom online formulára si viete vybaviť pôžičku ozaj rýchloJedno portugalské príslovie hovorí : „čas je najlepší sudca a trpezlivosť najlepší majster“. Ale, ak ten čas nemáte, tak vám trpezlivosť nepomôže. Takto je to aj v prípade financií. Ak ich potrebujete skutočne rýchlo, nemožno čakať dlho. Preto sú vám k dispozícii rýchle pôžičky. Okrem toho, že sú rýchle, majú mnoho iných výhod, o ktorých sa nižšie zmienime.

Vybavte si ich online

Úvery online vám zabezpečia anonymitu. Nikto nepotrebuje vidieť, ako vyzeráte, kde bývate, ako píšete, či ako rozprávate. Pri obyčajných úveroch väčšinou potrebujete absolvovať osobné stretnutie s agentom spoločnosti. Pre nás, utiahnutých ľudí, je toto veľká výhoda.

Sú naozaj okamžité!

Osobné stretnutie si často vyžaduje zdĺhavé prípravy, nielen osobné, ale je potrebné pripraviť si mnoho dokumentov, ktoré jednotlivé spoločnosti požadujú. Rýchle pôžičky sú bez zbytočného dokladovania, čo ušetrí aj niekoľko hodín vášho času. Je pre tých, pre koho je čas dôležitý a nechcú zbytočne premárniť ani sekundu.

Okrem rýchle vypísanej žiadosti, je rýchly aj proces jej schvaľovania, ako aj doručenie peňazí na účet. Keďže ide o rýchle pôžičky, pracovníci jednotlivých spoločností sú v nasadení skoro nonstop. Ak pošlete žiadosť do popoludnia, žiadosť bude schválená čo najrýchlejšie a peniaze na účet budú doručené do 10 minút. Ak žiadosti pošlete večer, môžu vám byť rovnako schválené do niekoľkých minút. Ich doručenie sa však môže predlžiť a peniaze by ste v tom prípade mali nasledujúci deň ráno. Samozrejme to nie je pravidlo, a niektorí sú ochotní vybaviť vašu rýchlu pôžičku aj o polnoci.

Medzi jednoznačné výhody patrí to, že peniaze z rýchlej pôžičky dostanete ihneď na účetIch ostatné výhody

-bez dokladovania príjmu

Tieto rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu sú jeden z typov úverov online, ktoré sú dostupné mnohým žiadateľom. Nielen zamestnaným, ale aj nezamestnaným. Dokladovať príjem nemusíte chcieť z rôznych dôvodov. Poskytovateľov typu bez dokladovania príjmu dôvod nezaujíma, pretože ho od vás nechcú. V niektorých prípadoch vás môžu v žiadosti požiadať, aby ste vypísali váš približný mesačný príjem, ale samozrejme bez dokladovania a ani ho nikto overovať nebude.

bez registra

Máte negatívny záznam v registri dlžníkov? Rýchle pôžičky bez registra do neho nenazerajú. Pre tých, ktorí nie sú v obraze, vysvetlíme. Hlavne bankové spoločnosti si vedú register s menami ľudí, ktorí si niekedy od nich požičiavali. V prípade, že ste mali problémy so splácaním, pripísavali vám negatívnu poznámku. Ak by ste ich opäť žiadali o financie, mali by ste veľmi malú šancu na jej schválenie. Bez registra sú dostupné aj tým, ktorí v minulosti mali problémy so splácaním.

-bez dokladovania účelu

Rýchle pôžičky bez dokladovania účelu oprávnene nazývame aj „pred výplatou“. Je tu aj pre tých, ktorí si chcú požičať na čokoľvek. Možno ste zamestnaný, ale v obuvníctve dostali nový tovar, a vy tie topánky chcete, len momentálne nemáte dosť financií. Možno len chcete ísť s kamarátmi von, ale výplata príde až o 2 týždne a momentálne už nemáte nič v zálohe. Bez dokladovania účelu vám jednoducho budú schválené, aj keď ich miniete na búrlivú noc ;).

Aj nezamestnaní ľudia môžu získať rýchlu pôžičku, no na nižšiu sumu a kratšiu dobu splatnosti-pre nezamestnaných

Na základe vyššie spomínaných typov ste mohli usúdiť, že pre nezamestnaných už nie sú len vaším želaním. Ak potrebujete úver a ste nezamestnaný, aj tak máte šancu na schválenie, hlavne ak máte aspoň nejaké mesačné príjmy (napr. sociálne dávky, príspevok na opatrovníctvo…). Tieto výhody vás logicky privedú k myšlienke, že pôžičky pre nezamestnaných sú dostupné aj dôchodcom, študentom či ženám na materskej.

cez sms

Nemusíte žiadať len online alebo telefonicky, ale aj cez sms. Výhodou tohto spôsobu je, že nemusíte mať prístup na internet, ale musíte disponovať číslom sms, na ktoré treba zadať vopred stanovenú sms žiadosť, ktorej vzor nájdete u rôznych poskytovateľov sms pôžičiek. Cez sms sú rovnako prístupné každému a bez zbytočného dokladovania a papierovania.

na účet

Rýchle pôžičky na účet sú opakom tých, ktoré dostanete na ruku. Majú len výhody. Opäť sa nemusíte osobne stretnúť s pracovníkom spoločnosti a peniaze máte k dispozícii oveľa rýchlejšie, ako keby ste ich žiadali na ruku.

Najrýchlejší spôsob ako sa dostať k eurám na Váš účet su rýchle internetové pôžičkyFinančná ponuka

Tento finančný produkt ma finančný limit. Prostriedky, ktoré vám môžu byť expresne do 10 minút doručené, si jednotliví poskytovatelia určili na 350 eur, zatiaľ čo minimum je cca 20 eur. V prípade, že je 10 minút megarýchlo, a pojem rýchlo je u vás aplikovateľný aj na 72hodín, môžete požiadať až do 8000 eur. U najvyššej sumy však treba počítať s tým, že poskytovateľ od vás bude potrebovať nejaké doklady (napr. príjem) a že bude dlhšie vyhodnocovaná.

To, od čoho sa väčšina ľudí pri výbere rýchlej pôžičky odpichuje, je úroková sadzba. V porovnaní s inými typmi pôžičiek (hlavne klasickými a bankovými) je úrok vyšší. Hlavne kvôli nižšie požičiavanej sume a kvôli nižšej doby splatnosti. Celkovo však vyrátaný úrok nepredstavuje infarktové sumy, ide o číslo vyjadrujúce niekoľko eur. Jednoducho, ak niečo súrne potrebujete, tak riziko úroku je treba akceptovať. Niektorí sprostredkovatelia umožňujú úvery bez úroku! Všetko je o prieskume súčasného trhu. Ak sa vám niečo nepozdáva, pozrite sa na stránku NBS, ktorá obsahuje zoznam všetkých licencovaných nebankových poskytovateľov rýchlych pôžičiek online.

Splatnosť

Najrýchlejšia pôžička ma limitovanú splatnosť. U najnižších súm sme sa stretli aj s dobou 5 dní. No väčšinou ide o 15 dní, maximálne však 31. V prípade vyšších súm siaha doba splatnosti až do 80 mesiacov. Odporúčame vám splácať včas, ináč vás sprostredkovatelia môžu pokutovať. Ak zistíte, že vašu dlžobu včas splatiť nemôžete, kontaktujte poskytovateľa a dohodnite sa na postupe. Určite vám navrhne posun doby splatenia, ale za vykonanie tejto služby je nutné počítať s poplatkom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *