Pôžičky bez registra dozaista

Jedna ruka ťahá eurá od inej osobyPatríte k menej šťastným žiadateľom o financie, ktorí sú v nevýhode práve preto, že sa nachádzajú v registri dlžníkov? Nezúfajte. Aj na slovenskom trhu sú totižto stále také spoločnosti, ktoré aj zdanlivo znevýhodneným žiadateľom poskytnú istý finančný obnos. Treba sa však zmieniť o tom, že ide jedine o nebankové spoločnosti prípadne konkrétnych jednotlivcov, ktorí toto takéto pôžičky bez registra ponúkajú a ktorých nájdete aj u nás.

Pre koho sú určené?

Nebankové pôžičky bez registra sú určené pre každého, kto má resp. mal nejaké resty v rôznych bankových či nebankových spoločnostiach. Ak ste splácali po termínoch alebo vôbec, zapríčinilo to, že ste sa dostali na čiernu listinu zákazníkov, ktorým je nedobré veriť, do tzv. registra – zoznamu dlžníkov. Do neho nahliadajú všetky spoločnosti, ktoré kontaktujete o ďalší finančný produkt, aby vedeli, či ste dôveryhodný alebo nie. Práve tento zoznam má na svedomí to, ak vám vaša žiadosť bude zamietnutá. S negatívnym záznamom určite neprejdete v bankových spoločnostiach, pri nebankových to nie je také isté, pretože práve tie pôžičky bez registra poskytujú.

Aj bez dokladovania príjmu a ručenia

Všetci veľmi dobre vieme, že negatívny záznam sme nemuseli dostať z vlastného pochybenia a nezodpovednosti. Mnoho ľudí, hlavne dôchodcov, sa do tejto situácie dostalo práve kvôli ich deťom. Majú na to ďalej doplácať, hoci to nebola ich vina? Povedzme si pravdu, mnoho takýchto oklamaných rodičov, hlavne matiek, naivne verí, že ich deti si ich začnú vážiť. Práve nebankovky si tento fakt uvedomili a produkt sprístupnili pomerne širokej verejnosti, pretože pôžičky bez registra sú dostupné bez dokladovania príjmu, bez ručenia a sú aj pre nezamestnaných, pre vyššie spomínaných dôchodcov, pre študentov, pre ženy na materskej, živnostníkov či pre žiadateľov pred výplatou.

Ponuky alebo koľko si môžem požičať?

Ponuky tohto produktu sú dostupné v mnohých kategóriách, a teda záleží aj od toho, či ich chcete aj bez dokladovania príjmu alebo bez ručenia. Čím jednoduchšie podmienky chcete, tým nižšiu sumu môžete požiadať. Najistejšími sú však ponuky pôžičky bez registra ihneď, pretože si kladú čo najjednoduchšie podmienky a vďaka ním si môžete požičať až do 500 eur do 10 minút (nanajvýš do 24 hodín).

Úver bez registra

Iné ponuky sa týkajú náročnejších žiadateľov, ktorí napriek negatívnemu zápisu potrebujú vyššie sumy. Aj to je možné, avšak bude nutné dokladovať príjem, poprípade ručiť nehnuteľnosťou. O vysoké sumy môžete žiadať opäť len nebankové spoločnosti. Lepšie je ich hľadať priamo pod názvom „americké pôžičky bez registra“. Neznamená to však, že každý, kto má zápis v tomto zmysle, prejde. Je potrebné spĺňať aj iné kritériá, ktoré sa dozviete po tom, čo kontaktujete spoločnosť, ktorá tento produkt ponúka. Tie základné sme však zmienili na začiatku tohto odseku. Taktiež počítajte s dlhšou vybavovacou dobou, keďže tento produkt funguje ako úver bez registra, ktorý vám umožňuje požiadať o sumy aj do 60 000 eur.

Kedy musím splatiť?

Podľa toho, aké ponuky pôžičky bez registra vás oslovili, sa pohybuje aj doba splatnosti. V prípade produktu ihneď to býva maximálne 30 dní, no doba závisí aj od spoločnosti, od ktorej si požičiavate. Niektoré ponúkajú aj 3 mesiace splácania. Pri týchto však musíte počítať s tým, že na splatení preplatíte veľmi veľa. Pri americkom produkte je doba splatnosti oveľa vyššie, no pohybuje sa od sumy, ktorú ste prečerpali. Doba splatnosti môže byť bez problémov aj 30-ročná.

Hlavne pri nebankových pôžičkách bez registra ihneď sa snažte rešpektovať lehoty splatnosti, pretože ich nedodržanie vedie k vysokým pokutám resp. k zvýšeným úrokom za omeškanie. Ak viete, že na splatenie požičanej sumy nebudete mať potrebné financie, ani o ňu, pre vaše dobro, nežiadajte.

Ako si požičať čo najrýchlejšie?

Potrebujete peniaze čo najrýchlejšie? Vyššie sme sa zmienili o tom, že u niektorých poskytovateľov môžete mať peniaze na vašom účte už do 10 minút od schválenia. Takto rýchlo to ide jedine vtedy, ak o pôžičky bez registra žiadate online. Okrem rýchlosti disponuje tento spôsob aj inými výhodami. Nemusíte nikam chodiť a strácať hodiny času. A dokonca si ani  dohadovať stretnutia, čím ostávate v úplnej anonymite. Online žiadosť vypíšete do 2 minút a na výsledok resp. odpoveď druhej strany čakáte maximálne niekoľko hodín.

Zaujať by vás mohli aj sms pôžičky bez registra, teda aspoň sa tak hovorí. V skutočnosti tento spôsob nie je prívetivý žiadateľom so zápisom a ak áno, požaduje vysoké poplatky za sprostredkovanie sumy, ktoré môžu dosiahnuť aj 100 eur. Ak si k tomu prirátate aj fakt, že platíte úrok, tak je tento spôsob maximálne nevýhodný a ešte k tomu aj zdĺhavý, pretože vybavovanie potrebnej sumy takýmto spôsobom môže trvať aj niekoľko dní.

Z vyššie uvedeného zhrnieme, že nebankové pôžičky bez registra, o ktorých sa dočítate aj tu,  vedia skutočne pomôcť, ale ak o nich požiadajú takí, ktorí nemajú na ich vrátenie, vedia aj uškodiť. Preto si ešte pred žiadosťou dobre premyslíte, či na vrátenie sumy vám bude vopred stanovená doba splatnosti stačiť alebo nie. Samozrejme, podaná žiadosť ešte nezaručuje, že vám aj bude schválená. Ak by ale bola a vy začnete v tomto kontexte váhať, môžete ju ešte odvolať.